Bal lata

W dniu 15 września 2018 roku odbył się BAL LATA. Było to spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół oraz szalona zabawa do białego rana.
Goście balu mogli wesprzeć Fundację w Duchu Miłości poprzez poprzez zakup cegiełek, które zostały przeznaczone na wsparcie materialne podopiecznych naszej Fundacji.

W imieniu zarządu Fundacji oraz Naszych Podopiecznych pragnę serdecznie podziękować organizatorom Balu Lata [www.ballata.pl] za wsparcie materialne i rzeczowe udzielone Fundacji w Duchu Miłości.
Dzięki Państwa hojności oraz wszystkich uczestników balu została zebrana kwota 16 150 zł. Przekazany został także wózek dla dziecka oraz pralka dla samotnej matki z dwójką dzieci.
Świadomość, że jest wśród nas tak wiele osób, gotowych nieść pomoc, jest bardzo budująca. Utwierdza nas także w przekonaniu, że to co robimy ma sens.
Trzeba odwagi oraz wielkości ducha, by bezinteresownie pomagać.
To właśnie dzięki Państwu, jesteśmy w stanie wspierać samotne matki i opuszczone dzieci, dawać im szansę na nowy, lepszy start.
Doroto, Sylwio, Krzysztofie, Michale – jesteśmy Wam za to niezmiernie wdzięczni.

Monika Demczuk