Fundatorzy

Założycielami Fundacji w Duchu Miłości jest małżeństwo – Monika i Andrzej Demczukowie. Od wielu lat prowadzą w Lublinie własną działalność gospodarczą, ale również czynnie uczestniczą w życiu społeczności lokalnej. Włączają się w pomoc potrzebującym dzieciom, samotnym rodzicom i bezdomnym.

Monika zaangażowana jest w działalność na rzecz Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Andrzej wyjeżdżał na misje do USA, gdzie przez rok pracował z bezdomnymi oraz dziećmi w przedszkolu dla ubogich. Przez podobny okres był wolontariuszem w Centrum Opieki Środowiskowej przy ul. Grygowej w Lublinie, gdzie uczył najmłodszych języka angielskiego.

Na swojej drodze, najczęściej spotykali jednak potrzebujące, samotne matki oraz opuszczone dzieci i to właśnie skłoniło ich do założenia Fundacji w Duchu Miłości. Jeżeli mają Państwo otwarte serca i chcą również pomóc to serdecznie zapraszamy do stałej współpracy.